Diskusní téma: "Nová duchovní cesta"

Datum 04.08.2011

Vložil Jiří Novák

Titulek Objevuje se další strážce bývalého karmického pořádku



Další den ráno 17.5.2011 jsem na schodech zakopl a upadl na obě ruce. Nic kromě silně nepříjemného pocitu a lehkých odřenin se mi sice nestalo, ale vnímám, že jde o jasný zřetelný impuls, že něco se děje. Jasně vnímám nepříznivou energii a přítomnost cizí bytosti, která tu nemá co dělat. Podle Přírody je podíl temné levotočivé energie u této bytosti až 80 % a její temná síla 75 %. Tato informace mi stačí k tomu, abych věděl, že ta bytost nemůže zastupovat skutečné zájmy Světla. V klidu si v pracovně sednu a zahajuji s ní komunikaci, abych zjistil, proč se zde ocitla.



Já: „Kdo jsi a proč jsi sem přišel?“

Bytost: „Jsem strážce karmy, karmického řádu na Zemi a ve Vesmíru a přilehlých dimenzích. Ochránce udržování spravedlnosti a čistoty.“

Já: „Tak proč jsi z 80% temný? Proč svojí bytostí, tím co děláš, posiluješ naopak temnou stranu světa?“

Bývalý strážce karmy: „To je tvůj výmysl, levo-pravo-točivost. Světlo je úmysl, záměr, cesta ke spravedlivému řádu a ten řád musí někdo vytvořit, řídit, udržovat. To je Světlo. Temno je jen chaos bez nápadu, bez myšlenky, bez cíle.“

_________________________________________________________

K těmto slovům strážce dodávám, že toto je velmi zjednodušený, až primitivní způsob, jak rozlišit Světlo od Temnoty. Skutečnost v našem světě mnohdy naznačuje pravý opak.

Zpět na diskuzi