Diskusní téma: "Nová duchovní cesta"

Datum 08.03.2012

Vložil Guyver

Titulek Tatrouš zasadil další ránu duchovním kontrarevolucionářům!

A, stejně jako loni, slavně zvízězil:

"Po zásahu Spojených Sil Světla proti umělým modlám, jejichž energiím byli mágové podřízeni, následoval jejich prakticky okamžitý ústup. Mágové nás konečně po několika měsících nejrůznějších útoků a provokací nechali na pokoji"

"Zásah Spojených sil světla" opět spočíval v uzavření debaty a mágové to tentokrát nevydrželi ani týden.

To, že se na mě obrací, dává mi otázky, aniž bych měl možnost odpovědět, považuji za velmi nezdvořilé. Jde konkrétně o tuto otázku:

"Není vám divné, Guyvere, že někdo tady na Zemi si ještě dnes hraje na Nejvyšší bytost, na Svatého Přesvatého a na Spravedlivého? A na toho, kdo má právo soudit jednotlivé bytosti v tomto světě? Ani trochu vám to není divné? Já být vámi, tak bych se nad tím přinejmenším zamyslel. Jestli to i dnes má být tak, že jeden člověk zde ve hmotě má právo soudit všechny ostatní. Takhle si představujete spravedlivou Karmu? To je ten ohřívač vody, o kterém jste vloni psal?"

Odpovím prostě:

Pane Nováku, co vám konkrétně brání v tom, abyste si přestal hrát na Nejvyšší Bytost?




Zpět na diskuzi