Diskusní téma: "Nová duchovní cesta"

Datum 07.04.2012

Vložil Jirka

Titulek Úspěšný businessman Dr.Pšovák

Vážení přátelé,

snad jen pro pobavení. Při snaze pochopit vědění Dr.Křováka jsem s ním v prvních kapitolách souhlasil. Nicméně jsem stále neobjevil nic nového na jeho "Nové duchovní cestě". Jedná se zejména o čistě okopírované staré dobré desatero, uznávání pravidel etiky, asertivity apod. Nicméně ve druhém článku Dr.Ušák přestřelil odpovědí p.Perničkovi, který žádal Jirku Novátora o radu, proč je právě jeho cesta ta nejlepší. Po Jirkově odpovědi: P.Perničko, čtěte v klidu dál, odpověď najdete na mnoha stránkách, jsem pochopil, že se nejedná o korektní smyšlení, nicméně o radikálně zaměřenou cestu. Poté, co jsem zjistil, že Dr.Pšovák má na stránkách uvedeno i číslo účtu, jsem se rozesmál a pochopil, že se jedná o úspěšného podnikatele, který ovšem podniká v oboru mně velmi nesympatickém, a to z toho hlediska, že zneužívá důveřivosti a slabosti některých lidí, kteří se nechají zmanipulovat. Ve své blízkosti mám bohužel i velmi vzdělané známé, kteří v tuto cestu věří. Smutné však je, že jsou domluveni s Dr.Brabčákem, že mu za každé "myšlení" na ně, posílají na účet poměrně vysoké částky, a zároveň tvrdí, že tyto částky jsou malé za to, co pro ně Jirka dělá. Je úctyhodné, jak dobrým obchodníkem Terminovátor je, protože zmanipulovat tolik bláznů příběhy z Hvězdné Brány je opravdu hodné obdivu.

Jedna věc se mi na Dr.Pšovákovi však opravdu líbí. Jedná se o to, jakým způsobem pomohl své ženě (nevím přesně, jestli se jedná o jeho ženu) sehnat zdroj příjmů. Její umění je opravdu na vysoké úrovni v rámci soutěže mateřských škol. Dále se objevila další rodinná známá, která pravděpodobně požádala strýčka Jirku, zdali by si také mohla přivydělat nějakou tu korunu. Společenství světla ji umožnilo rozvíjet tento business a celá skupina se dále rozrůstá.

Jirka

Zpět na diskuzi