Diskusní téma: "Nová duchovní cesta"

Datum 15.05.2012

Vložil mili

Titulek Re: Nadřezenost

Jo..jo..ze začátku jsem jásala a stále se mi zdá, že tam má spousu dost dobrých úvah....pak jsem začala sledovat....že je vlastně sice naprosto "v pořádku a skromný" zároveň však lepší než většina a přez pět tibeťanů "vlak nejede".
Také všechny významné bytosti ( esoterické, náboženské atd.)jsou tak nějak míň než on a radí jim co s tím ( do toho mě nic není..já je nikdy významně nectila...tak nevím a nelpím na jejich významnosti)..ale že by nám rostla nová modla, která tvrdí, že nejdůležitější je nemít modly???
Jinak Nováková...nevím zda žena či dcera...se mi zdá...že je to trochu podstatného nějak propletené s hlavní linkou p.N.To samé ta druhá paní...myslím, že obě dvě hezky cítí přírodu a myslí to dobře, ale nějak se jim do toho moc plete ten jeho svět.
Takže ..přezto, že s nimi ve spoustě věcí jsem zajedno...myslím, že je to jen další...vyšší level..jak nachytat, ty co vylezli kus nahoru na nějakou novou duchovní vychytávku.Ale možná, že jsem to nepochopila...ale již to nehodlám řešit.Je to úzká hranice mezi iluzí, blbostí, imaginací atd...a v/ý/írou...hů...hů...

Zpět na diskuzi