Diskusní téma: "Nová duchovní cesta"

Datum 24.05.2012

Vložil Guyver

Titulek Tatrouš má nového nepřítele!

https://www.novaduchovnicesta.cz/odpovedi-na-reakce-ctenaru/otevreny-dopis-panu-ladislavu-kopeckemu/

Předpokládám, že ono "G" jsem já a moc mě těší, že jsem povýšil na nepřítele č.2:

"Agresivní výpady proti názorům druhým nemají se Světlem nic společného

Takže mohu jen konstatovat - vida, další inkvizitor je na světě. Po pánech K., G., N., EA-JS, KP (záměrně neudávám plná jména, protože tito pánové na nás přestali veřejně útočit, takže není důvod je znovu veřejně pranýřovat) a jiných, je tady další útočník, který na nás a naše informace vyhlásil hon. A snaží se své emailové zprávy s vlastními výplody hromadně rozesílat po světě. Pošle to nejen mně, ale ještě v pěti kopiích dalším lidem. Zřejmě aby měl jistotu, že jeho slova nezapadnou. "

Ano. Pánové přestali veřejně útočit, neboť Tatrouš svolal své věrné, společně se obrátili na Přírodu, Karmu, Smeták, Kliku od Dveří a Fekální Jímku, aby jim proti těmto přisluhovačům Temnot pomohli. Jejich přání byla vyslyšena, zvláště poté, co Tatrouš asi týden poté, co světu zvěstoval své Evangélium, debatu zase uťal. Nyní je Tatrouš opět neprodyšně zakoburkován a kdo by se chtěl posmívat jemu a slohovým cvičením Mladé gardy, ostrouhá.

Na rozdíl od paní Lídy jsem při čtení Evengélia podle sepsání Tatroušova necítil žádné energetické napadení, pouze neodolatelnou chuť válet se po zemi a řičet smíchy. Inu, Guyver je kyborg, mrcha odolná!


Zpět na diskuzi