Diskusní téma: "Nová duchovní cesta"

Datum 30.01.2014

Vložil Zdena

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)Opravdu .....

Víte o čakrách bych vůbec diskuzi neotvírala. Je to velice jednoduché. Ten kdo se učí od lidí na kurzech, nebo čte literaturu opravdu neví nic. Ten kdo má učitele nahoře ví co a jak a díky tomu chápe, že názory v knihách jsou jenom věci převzaté od jiných lidí. Lidstvo se vyvíjí jdeme dál a staré věci dobré zůstanou a špatné zapadnou do zapomění. Kdyby lidé aspoň sčásti poslouchali své učitele ubylo by žabomyších válek. A řešení starých věcí by řešili logicky a zároveň v souladu z plánem nejen vývoje své duše, ale díky tomu i plánem práce celé sluneční soustavy. Čakry jsou a budou bez nich fyzické tělo umírá. Kolik jich je,.. je důležité jen pro ty co se snaží tu vnitřní část sama sebe dát do kupy. Jinak není jich ani 7 ani 14 kolik jich je se nedozvíte ani z knich ani od pana Nováka. Pokud opravdu umíte mluvit ze svým duchovním učitelem zeptejte se. Pokud máte takové znalosti jako je ušpinění soustavy Síria víte i o tom, že vše je zapsáno v morfologických polích a pokud opravdu slyšíte dozvíte se i to jak k tomu došlo kdo byl tvůrcem kdo byl odpůrcem. Víte šli jsme dolů abychom dočistili, pochopili. Čím dál víc mám pocit, že lidi vlastně nechtějí nic změnit dál obviňujeme jeden druhého dál závidíme a dál polemizujeme. Až budete mít informace od svého učitele ne pozemského tak pochopíte, že na to co považujete z lidského hlediska mysli za těžký úkol pochopit. Je vlastně stará záležitost vytvořená vámi i p.Novákem. Byli jste tam u toho oba a teď si to máte tady dole ujasnit. Systém Sýria je jenom jeden zlomek.. těch systémů je .....a teď čekám, že váš učitel vám odpoveď dá. Vše se člověk dozví když vidí i slyší. A díky tomu se nemusí dohadovat protože ví, že ve vesmíru platí co vyšlel jednou se ti vrátí. Nádherné je když slyšíte víte totiž i jak to řešit a nemusíte si zbytečně vyčerpat energii. Nesnažím se ani vás ani jeho kritizovat. Ale vím jedno hoši prali jste nejen tam vaše zápisy jsou plné a díky tomu viditelné na zemi. Poslouchejte a učte se rozlišovat co já co on. A potom otázku čaker řešit nebudete. Moudrý mlčí blbec křičí ....to mi vždy říkali nahoře, když jsem měla chuť křičet. Zkuste to i vám se spoustu věcí objasní.

Zpět na diskuzi