Diskusní téma: "Nová duchovní cesta"

Datum 02.02.2014

Vložil Zdena

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)Opravdu .....

Začnu jinak je mnoho pravd a je mnoho falešných proroků jen ten kdo věří vyslechne, přečte a odloží, vždyť přece mnoho cest vede k víře. Každý ať si najde tu svou. Lidé slepí a hlušší nechají se ovlinit. Lidé, kteří opravdu slyší ne. Předtím jsem to nečetla tak jsem se dívala a mohu říci nezaujalo mě to. Proč? protože mám svou pravdu. A tak si nemyslím, že lidi jsou opravdu všichni tak naivní a navíc vím, že ti kdo nepřemýšlí jsou duše, které mají tuto zkušenost zažít. víte je hezké polemizovat a křičet. Ale nebojím se, že by nastal puč a převrat a jestli nastane tak jen v lidských myslích, protože lidi zjistí, že takto už to dál nejde. To jestli to máte pochopit a poznat je jedna věc a potom přemýšlet. Víte tyhle věci jsou mnohem více složité než si myslíte. A komunikace kam... koliv do vesmíru je podmíněna zvládnutím zkoušek na zemi a jednou ze zkoušek je tolerance. Pokud zvládnete všechny zkoušky pak vstupujete do výšek o kterých se tady nikomu ani nezdá.A ještě na závěr. I na jiných planetách jsou myslíci bytosti. A opravdu nevěřím tomu, že by si do toho nechali mluvit. A tak až pochopíte nejen vy, ale i p. Novák jak složitě řešíte věci, které právě na jiných dimenzích považují za morální úpadek lidstva. Pochopíte a nejen vy, ale i p. Novák přestanete hledat nepřátele a zamyslíte se nad tím proč tu vlastně jsem. Tolerance je jeden ze zákonů, který se jako lidstvo máme učit. Pokud zvládneme lekce můžeme z velkou pokorou poslouchat ty co řídí celý vesmír. Těch zákonů je mimochodem mnohem více tak se snažte tento je jedním z prvních a tak to znamená, že kritikou jeden druhého neumíte ani jeden ještě nic. A tak pochybuji i nové duchovni cestě a jejímu propagátorovi. Zkuste to taky uleví se vám. Víte myslet si a opravdu vědet je na pozemské i vesmírné pravdě to nejhezčí. Stojím a přemýšlím co si zase lidi vymyslí, aby byli zajímavější a čemu se na hoře zase zasmějí. Naši naivitě, nevědomosti a hloupousti. Je mnoho pravd a mnoho falešných proroků.Tahle věta mi stačí,abych se nejen zeptala svého průvodce a zároveň i jako člověk přemýšlela a nemusím nic hodnotit. Vesmír nám stejně vše ukazuje jako v zrcadle. Tak se pojďte kouknout a možná i více zmoudříme. Hodně sil.

Zpět na diskuzi