Diskusní téma: "Nová duchovní cesta"

Datum 08.06.2019

Vložil indic

Titulek blnda000013

Odpovědět

Кто установил себе такое устройство UKP-66. что знаете пишите, говорят не всем подходит.

Datum 24.02.2019

Vložil Patrik

Titulek Ztechnizované civilizace v akci

Odpovědět

Na naší planetě se snaží získat vliv některé plejádské a andromedské civilizace, které z různých příčin zmutovaly a odklonily se od přírody. Jsou ztechnizované a rozvinulo se u nich tzv. "technicko-náboženské" ego (fotonická energie technické podstaty), pod jehož vlivem se staví nad ostatní tvory, hlásají, že jsou Připravovatelé duchovní cesty pro lidstvo, spasitelé lidstva, vyslanci světla pro boj s temnotou apod. Ve skutečnosti jim jde hlavně o získání mocenských postů na Zemi a o využití jejích bohatých přírodních zdrojů. Chtějí zde ovládnout přírodní matici divoké přírody a přemanipulovat ji do biotechnického rozměru (aby je příroda poslouchala a tvořila v jejich prospěch). V tomto ohledu jsou velmi aktivní zmutované větve plejádských civilizací tzv. Ochránců platonských těles z hvězdného systému Merope. Mají k dispozici technická zařízení pro manipulaci a kontrolu lidské mysli. Zde na Zemi mají několik ukotvovacích vortexů a navíc se snaží ukotvit a působit skrze různé inkarnované osoby. Vždycky si vytipují nějaké psychicky slabší jedince, kteří mají sklony k různým duchovním praktikám a touží být nějakou význačnou osobou (avatarem, pomocníkem kristovým, synem božím, archandělem apod.). Na takové jedince pak systematicky působí svým technickým zářením, až je postupně přeprogramují a skrytě si z nich udělají svoje pozemské služebníky. Nad korunní čakru jim vsunou psychomentální energetické nástavby (moduly) a skrz ně pak 24 hodin denně řídí jejich vědomí a přístup k okolnímu světu. Umí si dobře proskenovat a prověřit, co komu imponuje a podle toho mu pak vsunou do vědomí, že je buď nositelem kristovského vědomí nebo nositelem vědomí Ducha svatého či vtělené Buddhovo světlo nebo Zlatý anděl apod. Když má někdo sklony pracovat s přírodou, vsunou nad něj energetický modul, že hovoří s Vědomím přírody. Ve skutečnosti mu ale posílají do mysli impulsy ze svých technických zařízení používaných k vytváření speciálních psychomentálních programů, které dotyčného stimulují k duchovní práci podle chtění manipulujících "programátorů". Přes svého ezoterického služebníka promítají různé holografické nástavby "na efekt", třeba aby se bytost jevila tak, že má zlatou auru, že drží v ruce nějakou význačnou pomůcku (berlu, meč), že má na hlavě svatopatronskou korunu apod. (pod těmito holografickými obrazy se pak obvykle skrývá ostře až diktátorsky vibrující osobní aura jedince s různým podílem intenzivně červené barvy jako indikátor zvýšené touhy po sebeprosazení). Přes jiné psychomentální programy se snaží "chlebodárci" zajišťovat své ezoterické ovečce důvěřivé klienty. Vytipují si určité osoby, které třeba nejsou psychicky úplně v pohodě (a mají peníze) a vnuknou jim myšlenku, aby hledali pomoc právě u jejich ezoterického pozemského služebníka a aby kupovali jeho knížky a další produkty. Skrze psychomentální zářiče dokáží u vytipovaných potenciálních klientů posílit zdravotní nebo psychické problémy tak, že dotyční se cítí "jak spráskaní psi", zatmí se jim před očima a snáze pak svěří svůj osud do rukou "vyslance božího". Přitom tito "boží vyslanci, andělé, archandělé apod." nejsou nic jiného než užiteční idioti vychytralých (polo)zmutovaných civilizací nadřazujících se nad přirozený Řád života. Některé z nich se dokonce nazývají "Civilizace Chytrých bytostí". Ztechnizované civilizace by rády ovládly sílu přírodních živlů, zde na Zemi se jim to ale nedaří, protože evoluční síla přírody je vždycky převibruje a planeta má své skryté pojistky pro ochranu pravého života. Na podporu přírodní evoluce a ochrany vodních ekosystémů sem byla přírodními civilizacemi z Velkého Vodního vesmíru dána Diamantová voda. V těchto přírodních civilizacích působí velmi příjemné bytosti (včetně hvězdných elfů), které mají přátelský kolegiální přístup k ostatním a úctu k přírodě. Diamantová voda má velkou stabilitu, takže není tak snadné ji nainfikovat nějakými (bio)technickými strukturami a nástavbami. Také je velmi odolná vůči psychosmogu i elektrosmogu, přírodní civilizace navíc stále pracují na jejím dalším vylepšení. Problematiku ztechnizovaných civilizací a falešných božích vyslanců řeší Strážci Univerza, zde přes Vývojovou osu Země. Beru to tak, že tyto ztechnizované civilizace slouží k tomu, abych se naučil lépe odlišit Pravý život od toho falešného "vychytrale technického":-)))))))))

Datum 06.04.2019

Vložil Osoba

Titulek otázka

Odpovědět

Čítam tu že máte z manželkami problémy.Ale nikto neuvádza konkrétne že v čom je problém.Čo sa hambíte to napísať???Prečo to skrývate?Vyhadzovanie nadmerného množstva peňazí do herbalife a pod.je síce nepríjemné ale ked si to financuje zo svojho prijmu tak sú to jej prachy.Tak nech si s nimi robí čo chce.Na to má právo.Nech sa finančne 50% podieľa na nákladoch domácnosti a zvyšok nech si míňa ked chce.A že ich Novák odhovára?prečo ako,za čo? alebo len tak pre nič za nič? Ak vám na rodine záleží tak prečo sa k manželke nepridáte.Cvičiť a zdravo sa stravovať ak ide o to by malo byť predsa záujmom každého človeka.Alebo je problém v alkohole???Musíte???Pravidelne?ako tu moji susedia naokolo?Teraz chodia po doktoroch.Rozum im odchádza,zdravie mizerné.Na invalidnom.Toto je zmyslom života rozumného človeka peniaze dávať na alkohol?Niektorý sedia v krčme spolu z manželkami.Obaja pijú a fajčia.(zanedlho im bude štát platiť za vlastnú hlúposť invaliditu na ktorú poriadny ľudia musia zarobiť aby to mal štát z čoho vyplatiť.A potom nie je na zvyšovanie dôchodkov)!!!Všade majú dlhy,nevedia vyjsť z výplaty.A z toho alkoholizmu sú tak oblbnutý že už ani nevedia komu čo sľúbia.Tomu sa hovorí život čo???Rád by som si prečítal váš názor.

Datum 02.05.2018

Vložil Tož já, kdo jiný

Titulek Smutná pravda

Odpovědět

Když to tady tak čtu, tak to vypadá, že jste v tom všichni spatřili tu nekalost hned na začátku. Já to měl jináč. Chytly mě ty jejich stránky, byl jsem do toho zažranej, potenciálně jsem byl připraven se s nimi spojit. Ale čím častěji jsem to čet, tím více rozporů jsem tam nacházel, tak jsem byl z toho celkem zmatený. Postupem času jsem se dal na racionálnější cestu života. Závěry dělám ze svých zkušeností, všichni jsou si u mě rovni a s klidem vyslechnu názory ostatních. Tato zpráva vám zřejmě nic nepřinese, ale chtěl bych se zeptat: Je tady někdo, koho to taky vtáhlo a věřil tomu? Páč vy tady píšete o tom, že to postlihlo vaše ženy nebo rodiny. Je teda tady někdo, kdo jim naletěl? Vím, není to nic čím by se někdo chtěl chlubit, ale budu rád, když se podělíte o odpověď. Díkec a majte sa pekně :)

Datum 06.05.2018

Vložil 06.05.2018

Titulek Re: Smutná pravda

Odpovědět

Pointa není v tom, že autoři zdejších příspěvků jsou tak bystří, že "všichni spatřili tu nekalost" jak píšete, ale v tom, že je to jediný způsob jak člověk může veřejně ventilovat hanebné věci, které p. Novák provádí. Legislativa se postupně změnila tak, že jeho činnost, jejichž základem je distribuce zboží velké nadnárodní firmy a dobře právně ošetřená manipulativní štvavá veřejně prezentovaných kampaň, je v podstatě nedotknutelná. Osobní zkušenost za dva roky trvající snahy upozornit co tento pán provádí je negativní. Tato společnost vám nepomůže.

Datum 08.01.2019

Vložil Ja Sám

Titulek Re: Smutná pravda

Odpovědět

Je to vaša vec a voľba o čo sa zaujímate.Či sa dáte na pivo a cigarety...či vás politika nezaujíma ale zato v súkromí na ňu nadávate plat,pomery (je to osožné na inkfart a žalúdočné vredy)(Ja nenadávam.Informujem kto má o to záujem ako to funguje a zúčastňujem sa mítingov ked sa jedná o spoločensky prospešnú vec kým iný utekajú do roboty zarábať almužnu) alebo sa zaujímate len o peniaze a matériu.Každý má slobodnú voľu.Može každý robiť dobre aj zle.Ale nesie za to aj zodpovednosť.Nie sused ani nikto iný len konkrétne každý za seba.Tak že nedržím sa toho čo robí druhý a je mi ukradnuté čo si o mne myslí. Čau.

Datum 23.02.2019

Vložil Tamara

Titulek Re: Smutná pravda

Odpovědět

My doma používáme Diamantovou vodu, která nám vydatně pomáhá eliminovat vlivy různých sekt a zlých bytostí rozvářejících rodinné vztahy. Můj manžel byl svědkem událostí, kdy různí ezoterici nebo ezoteričky zničili jeho přátelům rodinné vztahy. Diamantová voda má velmi jemné a uklidňující vibrace a také vytahuje na povrch Pravou podstatu věci. Proto ji někteří duchovědci nesnášejí, hlavně ti, co chtějí něco znamenat a vypadat dokonale a nechtějí přijmout Zodpovědnost za svou minulost. My rozléváme Diamantovou vodu všude, kde to jde (už se nám podařilo navibrovat většinu energeticky zajímavých míst na Šumavě) a přírodní bytosti jsou nám za to vděčné a dávají nám k tomu skvělou podporu:-) DV také pomáhá sjednocovat protikladné síly, proto je možné ji využít pro zklidnění prostředí v místě bydliště; díky ní se nám teď lépe daří komunikovat s našimi sousedy a naše zahrádka je přes léto plná ptactva a zeleně, zvláště dobře nám zde rostou různé popínavky včetně chmelu:-)

Datum 23.02.2019

Vložil Viki

Titulek Re: Re: Smutná pravda

Odpovědět

Jo to můj známý používal diamantovku v práci a najednou se na tu firmu proflákly nějaký hustý podvody a byl tam pěknej šrumec...

Datum 23.02.2019

Vložil Viki

Titulek Re: Re: Re: Smutná pravda

Odpovědět

No a teď mě napadlo, že tu vodu rozleju kolem bytovky, kde bydlí jedná kartářka, ke který občas chodí moje ségra vyhazovat peníze. Ať se ta bába poměje:-)))))))

Datum 17.04.2018

Vložil Nov

Titulek Proč chce být Metatron milionářem?

Odpovědět

Na to, že se p. Novák veřejně prohlašuje za božskou bytost - Metatrona a slibuje spásu lidem, kteří se plně poddají jeho vůli a vytvoří tak Nové lidstvo, jeho účast v soutěži Chcete být milionářem, zejména výsledek je fiaskem. Neukazuje na vševědoucnost, dokonce ani na větší znalosti, spíše znalosti podprůměrné a stejně tak rozhled.

https://millionaire.wikia.com/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Nov%C3%A1k

Datum 04.03.2018

Vložil 4.3.2018

Titulek Poslední slovo bude mít pravda

Odpovědět

Je velmi smutnou stránkou polistopadové demokracie, že nechává zcela volně a beztrestně Nováka a jeho NDC páchat trestnou činnost, kdy svévolně inkvizičním způsobem někoho či něco co vůbec nezná, označí za temné a takto odsoudí k zavržení. Spravedlnost dožene i tohoto pána, ale dokud se všichni postižení z rozpadlých rodin, kde Novák zasel semeno nenávisti veřejně neozvou, může ještě dlouho páchat tuto hanebnou a nepochybně trestnou činnost. Pokud patříte mezi postižené a máte podstatné informace, můžete sdělit na e-mail kovar6061@gmail.com. Případně na vyžádání dám kontakt na telefon.

Datum 28.01.2018

Vložil 28.1.018

Titulek OK - řekli jste si o to

Odpovědět

Až do dnešního dne jsem byl v těžké defenzivě a nechal sebou zametat jak se to některým členům této sekty líbilo. Jsme jedna z rodin, která touto sektou byla rozložena. Minulý týden jsem byl se stále ještě manželkou na sociálce řešit další východu dětí, která tato společnost uvedla na absolutní zcestí. Byla doporučena konzultace rodičovské poradny, místo domluvy na termínu manželka i s tchýni odjely na víkend do Prahy Strašnic na setkání společnosti Herbalife a další konzultace s Metatronem Novákem, který shodou okolností ve Strašnicích bydlí, přestože manželka u soudu tvrdí, že s touto společností nemá již nic společného. Jen pro zajímavost za cca 2,5 roku byla z rodinného rozpočtu odvedena ve prospěch společnosti Herbalife částka, za kterou se dá koupit nové auto nižší střední třídy. Pobočka této sekty v Brně se mimo jiné "skrývá" v restauraci a e-shopu Kiwi Raw Food a nějaký p. Skočík, který řídil Novákem iniciované odstranění mé osoby, celou dobu dělal a nadále dělá poradenství manželce v otázce likvidace manžela a vyvedení co nejvíce peněz ve prospěch fy Herbalife. Tento týden se obrátím na policii či státní zastupitelství s podnětem k zahájení šetření.

Datum 17.02.2018

Vložil Přesně

Titulek Re: OK - řekli jste si o to

Odpovědět

Tak přesně to hovado zničilo i mé manželství a po 5 letech jsem se s manželkou rozvedl.
Nikdy mu tohle neprojde a dojde na tu svini

Datum 25.02.2018

Vložil 25.2.2018

Titulek Re: Re: OK - řekli jste si o to

Odpovědět

Minulý týden byl odsouzen guru Jára na 7,5 roku. V článku mě zaujal termín odháčkování, což je postupné odstřihávání vlivu manžela, který je překážkou duchovního vzestupu a naopak stahování dotyčné pod vliv sekty. Stejně tak to dělá guru Novák ze Strašnic a jeho poskoci v Brně zejména nějaký p. Skočík z Kiwi Raw Food spojení mimo sektu distribucí produktů Herbalife, a vše jim beztrestně prochází. Jelikož brzy dopadnu jako vy a nebudu již mít co ztratit, budu to řešit, aby se něco podobného již nikdy neopakovalo...za 1,5 roku co sleduji činnost tohoto spolku jsem shromáždil důležité informace. Pokud máte i vy nějaké cenné informace, rád je využiju. Na e-mail adresu v minulosti zde uvedenou již nepiště. Dám zde brzy novou.

Datum 26.02.2018

Vložil 26.2.2018

Titulek Re: Re: Re: OK - řekli jste si o to

Odpovědět

kovar6061@gmail.com

Datum 17.12.2017

Vložil Guyver

Titulek Adresa mjn Jiřího Metatrona Nováka (ano, jméno je pravé):

Odpovědět

Strašínská 35, Praha 10, Strašnice.

(velmi příznačné!)

Datum 17.12.2017

Vložil Guyver

Titulek Nazdárek!

Odpovědět

Dlouho jsem tady nebyl, nemám na starosti jenom Tatrouše. On si ho čert ještě nevzal, prďolu jednoho starýho?

Datum 20.10.2017

Vložil 20.10.2017

Titulek Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Tato sekta mě bezdůvodně pošpinila, zcela zmanipulovala a rozbila mou rodinu, připravila o majetek, malé děti připravila o otce, výchovně je dostává na úplné zcestí. Webové stránky této sekty jsou z 90% zaplněny převzatými články, jako kamufláž, skutečná činnost zůstává veřejnosti skryta. Členové se považují za nadlidi, kteří mají přísně zakázáno se mísit s ostatními, které považují za křížence opic. Jinou horší variantou je kříženec opice s Annunaki, takto označený jedinec je sektou určen k úplné eliminaci.
V případě, že nový člen je v manželství, je dán termín, do které toto musí být ukončeno či manžel přiveden pod vliv sekty. Meritem sekty jsou přípravky firmy Herbalife, které členové mají povinnost užívat a dále rozšiřovat jejich distribuci. Celá sekta zmíněného pána se jeví jako cílený produkt zákulisí, jež stoji za zrodem podobných nadnárodních společností a slouží k distribuci jejího předraženého zboží. Duchovní činnost je jen zástěrkou pro nevědomé. Nikoliv oběti této sekty, ale toto zákulisí a Novák sám je Annunaki, což jasně dosvědčují jeho temné schopnosti, které zcela a neodvratně změní vědomí člověka, jež není vůči jeho zásahům odolný. Příště napíšu jména dalších lidí, jež se na této temné činnosti podílejí a místa - adresu, kde může člověk do této pasti spadnout.

Datum 23.10.2017

Vložil Presne tak

Titulek Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Mohu poprosit o kontakt?mam uplne ty same prozitky diky tomu ......radeji mlcim.ten clovek si nezaslouzi pojmenovani.

Datum 23.10.2017

Vložil 23.10.2014

Titulek Re: Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Dobrý den,
můžete mě kontaktovat na adrese:
kovar6062@gmail.com

Datum 23.10.2017

Vložil Presne tak

Titulek Re: Re: Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Mobil by byl lepsi.A jak resit tuto vec ....

Datum 07.01.2018

Vložil Guyver

Titulek Re: Re: Re: Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Tatrouš se bojí zvedat telefony. Už léta.

Datum 13.11.2017

Vložil Pomoc

Titulek Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Kde Novak bydli a je to jeho prave prijmeni?neni to clovek je to...........
Jak tedy postupovat aby take pocitil tu spatnost co provadi lidem?

Datum 19.11.2017

Vložil Do pr....

Titulek Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Prosim kde sezenu kontakt krome emailu?na toho..............diky :-(

Datum 27.11.2017

Vložil 27.11.2017

Titulek Re: Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Někde na internetu jsem adresu Nováka viděl. Otázkou je jestli je aktuální. Po tom všem co provádí, kolik rodin rozvrtal a kolik lidí naštval a podvedl bych se velmi divil, že by nadále v klidu přebýval na veřejně uváděné adrese. Pokud najdu, napíšu...

Datum 12.12.2017

Vložil Dekuji

Titulek Re: Re: Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Prosim podme si pomoct a toho ......radeji mlcim zastavit v tej neřesti cocdela lidem

Datum 17.12.2017

Vložil Guyver

Titulek Re: Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Ale jistě!
Archandělova adresa: Strašínská 35, Praha 10, Strašnice.

Datum 07.12.2017

Vložil oukej

Titulek Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Mohu poprosit vsechny lidi se zdravim rozumem?
P.Novak stve rodiny proti sebe to musi skoncit tento vikend by mel mit s oveckama v Brne dalsi z jeho necistych schuzek.Kdo je pro to proti nemu se postavit tak odepiste sem . Děkuji

Datum 17.12.2017

Vložil Guyver

Titulek Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

On se teď vrhl na Herbalajf? Z archanděla podomním prodejcem? To je ale úpadek!

Datum 17.12.2017

Vložil Guyver

Titulek Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Mezi náma: Metatron je bytost nic moc. Též Demiurg. Jeden známý mu říká "Starý Prase".