Novinky

El Deguello podle pana Nováka

29.04.2011 08:25
Když v únoru roku 1836 oblehl mexický generál Juan Antonio Lopez de Santa Anna pevnost Alamo v Texasu, poručil zatroubit signál El Deguello, který znamená:    "Žádná milost pro poražené!" Jeho tři tisíce vojáků obléhalo pevnost , hájenou    necelými dvěma stovkami dobrovolníků,...

Pokus o vzkříšení egregora Nové Duchovní Cesty ?

28.04.2011 08:04
Vážení čtenáři a čtenářky, článkem na NDC u pana Jiřího Nováka 43C. Nový vývoj již jednoznačně prokázal svoji užitečnost  jsme svědky v přímém přenosu ustanovování nového Egregora NDC. Když se dělá = vytváří Elementár, tak mu dáme formu, počáteční energii a program toho co by měl dělat...

Otevřený dopis Jiřímu Novákovi

19.04.2011 10:49
Nevážený pane Nováku, opět jste se ve svém článku na vašich toxických stránkách otřel o mne, o naše stránky www.rahunta.cz  a o další lidské bytosti, kteří na sobě skutečně pracují, na rozdíl od vás a vašich nohsledů. Ve vašem článku: 42A. Očištění biopotravin od temných nánosů píšete o...

Bludy a paranoia pana Jiřího Nováka 7b ("Nová duchovní cesta")

28.03.2011 10:26
pokračování z Bludy a paranoia pana Jiřího Nováka 7a ("Nová duchovní cesta") Jinými slovy - pan LK bude doporučovat NDC, pokud bude NDC hlásat podporu dosavadních nespravedlivých zákonů magií řízeného světa. A tím samozřejmě i podporu magie. Jenže pane LK, tím by NDC přestala být novou cestou...

Bludy a paranoia pana Jiřího Nováka 7a ("Nová duchovní cesta")

28.03.2011 09:20
Vážení čtenáři a čtenářky, již naposled přináším disputace mezi mnou (LK) a panem Jiřím Novákem(JN) a jeho neslavné NDC. Číslo "7" je moje osobní i životní číslo, takže už dále nebudu pokračovat v těchto disputacích, protože bych se opakoval a utrácel zbytečně vnitřní sílu nesprávným směrem....

Bludy a paranoia pana Jiřího Nováka 6 ("Nová duchovní cesta")

23.03.2011 07:32
Vážení čtenáři a čtenářky, je opravdu zajímavé jak se v krátkém čase  naplno projevil a projevuje charakter pana Jiřího Nováka z NDC. Otevřel diskusi pod svým článkem zde: 41. Soupeření mezi Světlem a Temnem v duchovním pozadí světa spěje ke zlomu ....a protože jsem nechtěl neustále psát u...

Bludy a paranoia pana Jiřího Nováka 5 ("Nová duchovní cesta")

23.03.2011 07:15
Pane Jiří Nováku, jste opravdu malicherný a především úzkoprsý človíček, pokud vás mám ještě zvát človíčkem. To co jste předvedl na svém webu  v diskusi, kterou jste otevřel pro klaku vašich souvěrců, aby vás podpořili opravdu nemá obdoby. Když jsem se vyjádřil a to slušně, vymazal...

Bludy a paranoia pana Jiřího Nováka 4 ("Nová duchovní cesta")

17.03.2011 07:50
Nevážený , ale i vážený pane Jiří Nováku! Proč nevážený, to víte sám již za sebe a vážený pro vaší schopnost mne rozesmávat svou naivitou, že vám to co píšete někdo trochu normální uvěří (úsměv)…. No nic, pojďme pracovat  s textem, který stojí za to lehce prosvítit a pak přijmout...

Bludy a paranoia pana Jiřího Nováka 3 ("Nová duchovní cesta")

14.03.2011 08:54
Zatím stále ještě nevážený pane Jiří Nováku, opět jste prokázal v praxi viz váš článek  ze dne 10.3.2011 (Reakce na další útok Luďka Kováče: Dnešní magie se čím dál více podobá umělému náboženství) jaká může být vaše vnitřní pokřivenost z jedné strany děsivá a z druhé směšná. Jestli opravdu...

Bludy a paranoia pana Jiřího Nováka 2 ("Nová duchovní cesta")

10.03.2011 07:10
Nevážený pane Nováku, v nejnovějším Vašem článku jste jen opět potvrdil, že jste to co jsem napsal ve svém článku o Vás. Vy máte obrovské štěstí, že nejsem ten za koho mne považujete (smích), protože již dávno byste byl skutečně atakován a především potrestán za vaší nevýslovnou drzost....

Bludy a paranoia pana Jiřího Nováka 1 ("Nová duchovní cesta")

04.03.2011 08:42
Předmluva Pavel N. : Vážení čtenáři, tento článek vznikl jako odpověď  hned na 4 články, které aktuálně vyšly na webu novaduchovnicesta.webnode.cz. Jednotlivé články, která nějakým způsobem zmiňují náš web Rahunta a jmenovitě mého kolegu pana Luďka K. naleznete zde : Otevřená odpověď na...

Možný silový vliv Slunce na Zemi

14.02.2011 07:45
Tato úvodní část článku byla původně zveřejněna celá na www.rahunta.cz , ale protože se dotýká i představitele NDC - pana J.Nováka byla v rámci detoxikace stránek Rahunty přemístěna sem.   Vážení čtenáři a čtenářky, dovoluji si vám lehce naznačit některé informace, které si můžete ověřit z...

Neohrožení bojovníci, bez bázně a hany za „skutečnou“ PRAVDU a SVĚTLO ? - 3.díl

11.03.2010 20:48
Luděk Kováč : Na stránkách www.novaduchovnicesta.cz píše pan Jiří Novák svůj článek č.14 . Vzhledem k tomu, že kromě svých vlastních tezí si přidává nesmyslné teze proti opravdové nauce a opravdovému vědění, je nutno ukázat v čem se nejen mýlí, ale především v čem podle nás svádí z Cesty...

Neohrožení bojovníci, bez bázně a hany za „skutečnou“ PRAVDU a SVĚTLO ? - 2.díl

24.02.2010 23:55
Po sérii článků a polemik se členy propagátorů nových přístupů, kteří se vymezují pod názvem "Nová duchovní cesta" a také se prezentují na ww.novaduchovnicesta.cz nelze než znovu začít opětovnou vlnu polemik a disputací, které sice asi pro ně nemají žádnou hodnotu, ale jak se říká: „Kdo mlčí, ten...

Neohrožení bojovníci, bez bázně a hany za „skutečnou“ PRAVDU a SVĚTLO ? - 1.díl

24.02.2010 15:36
Po sérii článků a polemik se členy propagátorů nových přístupů, kteří se vymezují pod názvem "Nová duchovní cesta" a také se prezentují na ww.novaduchovnicesta.cz nelze než znovu začít opětovnou vlnu polemik a disputací, které sice asi pro ně nemají žádnou hodnotu, ale jak se říká: „Kdo mlčí, ten...

Zbyněk P. reaguje na článek Marie M. k Magii

18.02.2010 21:51
Jeden z našich čtenářů - Zbyněk Pokorný nám zaslal vlastní vyjádření k článku Marie Mejdrové Magie jako pozůstatek bývalé moci, slávy a postavení , na který již před třemi dny reagoval i Luděk Kováč zde .   Vážený pane L.K., chtěl jsem si dnes večer přečíst nějaký dobrý článek,...

Reakce na článek Petry Novákové na www.novaduchovnicesta.cz

15.02.2010 19:11
A další reakce na článek, tentokrát Petry Novákové pod názvem :  Magie jako nástroj evoluce již ztratila svou sílu . Reakce Luďka Kováče je uvedena opět pod článkem.    Petra Nováková Magie jako nástroj evoluce již ztratila svou sílu Komunikace ze...

Reakce na článek Marie Mejdrové k předchozí polemice L.K. a J.N.

15.02.2010 18:50
V reakci na polemiku předchozích článků zveřejnila Marie Mejdrová na webu tuto odpověď :  Magie jako pozůstatek bývalé moci, slávy a postavení  . Reakce Luďka Kováče je uvedena pod článkem.   Marie Mejdrová Magie jako pozůstatek bývalé moci, slávy a postavení Komunikace z...

Polemika Luďka Kováče s texty Jiřího Nováka - 4.díl

15.02.2010 18:44
Polemika Luďka Kováče na články Jiřího Nováka, tentokráte na článek "Nestačí jen bourat, je potřeba také tvořit novou cestu"   Komunikace z...

Polemika Luďka Kováče s texty Jiřího Nováka - 3.díl

15.02.2010 18:35
Pokračování polemiky Luďka Kováče na články Jiřího Nováka, tentokráte na článek "8. Druhý plán Stvořitelů – dnešní lidstvo"   Dávné lidstvo 1. typu     V minulém pokračování jsem vysvětlil, že během historie byly na planetě Zemi postupně vysazeny dva zásadně odlišné...

Polemika Luďka Kováče s texty Jiřího Nováka - 2.díl

15.02.2010 18:27
Pokračování polemiky Luďka Kováče na články Jiřího Nováka, tentokráte na článek "7.   První a Druhý plán Stvořitelů, lidstvo 1. a 2. typu"   Vzájemná poloha hmotného a duchovního těla     Z předcházejících pokračování již víme, že bytost člověka ve hmotném...

Polemika Luďka Kováče s texty Jiřího Nováka - 1.díl

15.02.2010 13:26
Následující text polemiky vznikl z prvotní reakce Luďka Kováče na sérii článků, které na serveru www.osud.cz postupně zveřejňuje Jiří Novák. Pan Jiří Novák též publikuje na vlastním webu www.novaduchovnicesta.cz .   Pane Nováku, sleduji Vaše "přednášky" na Osudu z mnoha důvodů, ale především...