Diskusní téma: "Nová duchovní cesta"

Datum 25.02.2018

Vložil 25.2.2018

Titulek Re: Re: OK - řekli jste si o to

Odpovědět

Minulý týden byl odsouzen guru Jára na 7,5 roku. V článku mě zaujal termín odháčkování, což je postupné odstřihávání vlivu manžela, který je překážkou duchovního vzestupu a naopak stahování dotyčné pod vliv sekty. Stejně tak to dělá guru Novák ze Strašnic a jeho poskoci v Brně zejména nějaký p. Skočík z Kiwi Raw Food spojení mimo sektu distribucí produktů Herbalife, a vše jim beztrestně prochází. Jelikož brzy dopadnu jako vy a nebudu již mít co ztratit, budu to řešit, aby se něco podobného již nikdy neopakovalo...za 1,5 roku co sleduji činnost tohoto spolku jsem shromáždil důležité informace. Pokud máte i vy nějaké cenné informace, rád je využiju. Na e-mail adresu v minulosti zde uvedenou již nepiště. Dám zde brzy novou.

Datum 26.02.2018

Vložil 26.2.2018

Titulek Re: Re: Re: OK - řekli jste si o to

Odpovědět

kovar6061@gmail.com

Datum 17.12.2017

Vložil Guyver

Titulek Adresa mjn Jiřího Metatrona Nováka (ano, jméno je pravé):

Odpovědět

Strašínská 35, Praha 10, Strašnice.

(velmi příznačné!)

Datum 17.12.2017

Vložil Guyver

Titulek Nazdárek!

Odpovědět

Dlouho jsem tady nebyl, nemám na starosti jenom Tatrouše. On si ho čert ještě nevzal, prďolu jednoho starýho?

Datum 20.10.2017

Vložil 20.10.2017

Titulek Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Tato sekta mě bezdůvodně pošpinila, zcela zmanipulovala a rozbila mou rodinu, připravila o majetek, malé děti připravila o otce, výchovně je dostává na úplné zcestí. Webové stránky této sekty jsou z 90% zaplněny převzatými články, jako kamufláž, skutečná činnost zůstává veřejnosti skryta. Členové se považují za nadlidi, kteří mají přísně zakázáno se mísit s ostatními, které považují za křížence opic. Jinou horší variantou je kříženec opice s Annunaki, takto označený jedinec je sektou určen k úplné eliminaci.
V případě, že nový člen je v manželství, je dán termín, do které toto musí být ukončeno či manžel přiveden pod vliv sekty. Meritem sekty jsou přípravky firmy Herbalife, které členové mají povinnost užívat a dále rozšiřovat jejich distribuci. Celá sekta zmíněného pána se jeví jako cílený produkt zákulisí, jež stoji za zrodem podobných nadnárodních společností a slouží k distribuci jejího předraženého zboží. Duchovní činnost je jen zástěrkou pro nevědomé. Nikoliv oběti této sekty, ale toto zákulisí a Novák sám je Annunaki, což jasně dosvědčují jeho temné schopnosti, které zcela a neodvratně změní vědomí člověka, jež není vůči jeho zásahům odolný. Příště napíšu jména dalších lidí, jež se na této temné činnosti podílejí a místa - adresu, kde může člověk do této pasti spadnout.

Datum 23.10.2017

Vložil Presne tak

Titulek Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Mohu poprosit o kontakt?mam uplne ty same prozitky diky tomu ......radeji mlcim.ten clovek si nezaslouzi pojmenovani.

Datum 23.10.2017

Vložil 23.10.2014

Titulek Re: Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Dobrý den,
můžete mě kontaktovat na adrese:
kovar6062@gmail.com

Datum 23.10.2017

Vložil Presne tak

Titulek Re: Re: Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Mobil by byl lepsi.A jak resit tuto vec ....

Datum 07.01.2018

Vložil Guyver

Titulek Re: Re: Re: Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Tatrouš se bojí zvedat telefony. Už léta.

Datum 13.11.2017

Vložil Pomoc

Titulek Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Kde Novak bydli a je to jeho prave prijmeni?neni to clovek je to...........
Jak tedy postupovat aby take pocitil tu spatnost co provadi lidem?

Datum 19.11.2017

Vložil Do pr....

Titulek Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Prosim kde sezenu kontakt krome emailu?na toho..............diky :-(

Datum 27.11.2017

Vložil 27.11.2017

Titulek Re: Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Někde na internetu jsem adresu Nováka viděl. Otázkou je jestli je aktuální. Po tom všem co provádí, kolik rodin rozvrtal a kolik lidí naštval a podvedl bych se velmi divil, že by nadále v klidu přebýval na veřejně uváděné adrese. Pokud najdu, napíšu...

Datum 12.12.2017

Vložil Dekuji

Titulek Re: Re: Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Prosim podme si pomoct a toho ......radeji mlcim zastavit v tej neřesti cocdela lidem

Datum 17.12.2017

Vložil Guyver

Titulek Re: Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Ale jistě!
Archandělova adresa: Strašínská 35, Praha 10, Strašnice.

Datum 07.12.2017

Vložil oukej

Titulek Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Mohu poprosit vsechny lidi se zdravim rozumem?
P.Novak stve rodiny proti sebe to musi skoncit tento vikend by mel mit s oveckama v Brne dalsi z jeho necistych schuzek.Kdo je pro to proti nemu se postavit tak odepiste sem . Děkuji

Datum 17.12.2017

Vložil Guyver

Titulek Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

On se teď vrhl na Herbalajf? Z archanděla podomním prodejcem? To je ale úpadek!

Datum 17.12.2017

Vložil Guyver

Titulek Re: Novák nikoliv Metatron, ale Annunaki - zaprodanec temných sil

Odpovědět

Mezi náma: Metatron je bytost nic moc. Též Demiurg. Jeden známý mu říká "Starý Prase".

Datum 16.06.2017

Vložil N.O.

Titulek NDC - trojký kůň

Odpovědět

Nová duchovní cesta a její vůdce Novák, jež se prohlásil za Metatrona provádí sofistikovanou podvratnou činnost v moderní společnosti, jejímž výsledkem je akcelerace všech projevů, které lze označit jako známky degenerace a rozkladu společnosti - rozbíjení manželství, zhoubný vliv na děti v tom nejútlejším věku, vytváření skupiny vyvolených-poslušných...
Odkaz na část textu přímo z pera Nováka:
"Před desítkami milionů let jsem byl jedním z andělů Dhyanů, kteří zakládali civilizaci na Plejádách, a nepodařilo se jim ochránit její čistotu. Poté jsem prožil mnoho životů na Plejádách a v jednom z výsadků jsem se přemístil na planetu Zemi. Svoji identitu Metatrona jsem veřejně oznámil již dříve v článku 21B. Cesta vzestupu otevírá staré nedořešené problémy..."
Odkaz: https://www.novaduchovnicesta.cz/clanky-ii-30-59/a37a-proc-existuje-clovek-ve-vesmiru-/
Nebo: "Dnes, v období blížícího se dalšího vrcholu Platónského roku, se nové lidstvo potřebuje jednou provždy zbavit i zbytků původní tvořivé výbavy lidstva 1. typu a také všech technik, které se snaží člověka navracet k dávným schopnostem z minulosti".
Odkaz: https://www.novaduchovnicesta.cz/clanky-v-60-69/a69f-sfinga-jako-strazce-vedeni-a-duchovnich-prahu-/

Datum 25.06.2017

Vložil

Titulek Re: NDC - trojký kůň

Odpovědět

Pojďte něco dělat proti tomuto člověku je šílené kolik lidí naletí a posílají mu nemalé peníze. Zajímalo by mě kam ty peníze jdou zda je danni třeba atd. Sakra uvědomujete si někdo ze tihle lidé jsou milionáři jen skrze to že oblbnou lidi kteří jsou hloupý a věří? A Takovej............ Toho využívá? Pojďte se domluvit a neco vymyslet něco sakra. Děkuji

Datum 25.06.2017

Vložil NO

Titulek Re: Re: NDC - trojký kůň

Odpovědět

Ano, peníze a daně, to by byla možnost, jak by se o tohoto pána mohla začít zajímat policie. Novák, který mě vůbec nezná a nikdy neviděl, vylíčil mě před manželkou jako člověka, který je na jeho stupnici světla silně negativní, varoval ji přede mnou jako brzdou jejího duchovního vzestupu, doporučil odstranění a vzhledem k mému literárnímu rozhledu i další eliminaci, což padlo na úrodnou půdu a zažehl v manželce nenávist mírou nepocházející z tohoto světa. Ostatní dokonali jeho oddaní žáci. Vzhledem k informacím, které jsem nashromáždil nabádám k obezřetnosti. Zdá se, že to není jen obyčejný blázen, ale velmi nebezpečná entita, která je však jen sluhou jiných, kterým skrze svou "duchovní" společnost poskytuje "služby"... Jednoho dne se Novák nabourá do rodiny někoho, kdo se neovládne a ukončí jeho 800 000 let trvají život ( jak sám píše). Nyní veškerou energii vkládám do stabilizace katastrofální životní situace, kterou mi tato společnost připravila. Sobě již nepomůžu, ale jistě udělám v budoucnu vše co bude v mých silách, aby tato společnost nerozbíjela rodiny a neničila životy těch nejzranitelnějších = dětí. Zde nemá smysl asi psát více, jen se tak budou dotyčným odhalovat karty, protože jak jsem zjistil mají dobrý přehled o diskuzích na netu, kde se píše o NDC...Pokud má někdo podobný osud, či mu taková činnost není lhostejná, rád jej budu kontaktovat.

Datum 27.06.2017

Vložil Přesně tak

Titulek Re: Re: Re: NDC - trojký kůň

Odpovědět

Píšete mi to z úst. Cítím se úplně stejně odkad jste?co se někde sejít a začít to řešit? Já si myslím že tohle už opravdu je třeba řešit už kvůli dětem. Kdyt taková osoba zas..... Musí skončit s takovým vymyvanim hlav.

Datum 28.06.2017

Vložil NO

Titulek Re: Re: Re: Re: NDC - trojký kůň

Odpovědět

Jestli tomu dobře rozumím, taky Vám Novák rovněž rozložil rodinu? Jak jsem psal, u nás je to ve fázi před absolutní destrukcí, takže nemám moc energie se věnovat tomuto...(nenacházím žádné vhodné slovo jak ho pojmenovat). Schůzka nejlépe v případě, když bude mít člověk namyšlený jasný účinný postup, potom můžu přijet kamkoliv, nejlépe však jižní Morava. S ohledem na nejvíc postižené - děti, by to zatím chtělo co nejvíce medializovat zlovolnou činnost tohoto člověka. Škoda, že již neběží na www.idnes.cz seriál "Sekty, kulty, mesiáši" , tam by bylo asi hodně čtenářů...

Datum 29.06.2017

Vložil Přesně tak

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: NDC - trojký kůň

Odpovědět

Ano jsem na tom stejně jako vy. A bohužel nevím co dělat. A klidně se sejdu i na Moravě.

Datum 30.06.2017

Vložil NO

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: NDC - trojký kůň

Odpovědět

Schůzka by měla přínos ve fázi, pokud bychom chtěli vyladit již namyšlený postup...Zatím by možná stačila výměna informací. Pokud máte zájem kontaktujte mě: kovar6062@gmail.com. Respektive může tak udělat kdokoliv, kdo byl Novákem a jeho společnosti poškozen.

Datum 04.08.2017

Vložil To už je moc

Titulek Re: Re: Re: Re: NDC - trojký kůň

Odpovědět

Jestli se stane, že se s manželkou rozvedu, kvůli tomu ....... Raději nepisu nazev toho nikoho ,protoze na to není slov.

Datum 18.09.2017

Vložil A mám toho dost

Titulek Re: Re: Re: NDC - trojký kůň

Odpovědět

To není člověk to je..........
To jak mi skazil manželství a zblbnul manželku totálně to mu neodpustím a bude to mít velkou dohru.

Datum 09.09.2017

Vložil A mám toho dost

Titulek Re: Re: NDC - trojký kůň

Odpovědět

P. NOVÁK SE BUDE DIVIT
JELIKOŽ ZA TO, CO UDĚLAL S MOU MANŽELKOU A CO DOKÁZAL PŘED NÍ ZE MĚ PO EMAILU UDĚLAT, BEZ TOHO ABY ME VIDĚL A ZNAL.......
TAK TEĎ SE BUDOU TEPRVE DÍT VĚCI, JELIKOŽ JEHO MANIPULACE S LIDMY A VYMIVANI MOZKU, JEN PRO TO ABY PRODAL CO NEJVÍCE JEHO DOPLŇKŮ - TO JE MASAKR, ŽE SE VŮBEC TOHLE JEŠTĚ POŘÁDNĚ NEŘEŠILO TELEVIZÍ A POD.
TAKŽE PANE NOVAKU BUĎ SE OKAMŽITĚ OMLUVTE VŠEM POSPINENYM Z VASI STRANY A NEBO SE ZAČNOU DÍT VĚCI, KTERÉ VÁM VAŠE RÁDOBY PODNIKÁNÍ JEDNOU PRO VŽDY UKONCI. MÁTE TÝDEN.

Datum 26.06.2017

Vložil Přesně tak

Titulek Re: NDC - trojký kůň

Odpovědět

Jsem pro se protivná tomu postavit vypsat petici a tady si říct všichni kdy a kde se sejdeme a půjdeme tvrdě za svým díky

Datum 03.08.2017

Vložil To už je moc

Titulek Re: NDC - trojký kůň

Odpovědět

Už je toho opravdu dost a byl bych rád kdyby se Tim člověkem začal někdo zabivat

Datum 06.08.2017

Vložil To už je moc

Titulek Re: NDC - trojký kůň

Odpovědět

Tak a mam toho dost.....
všeho moc je příliš
existuje zákon kterej jde použít pro ni tomuto člověku.napište všichni kdo byl nebo je nějak tímto člověkem zasažen.