Diskusní téma: "Nová duchovní cesta"

Datum 12.08.2017

Vložil Pravda se nakonec ukáže

Titulek Re: Re: NDC - trojký kůň

Odpovědět

Nepochybně by to byl zákon o šíření rasismu a xenofobie. Překroucené představy dotyčného se opírají o pochybné texty, dle kterých se on a jeho okolí považuje za vyšší bytosti. Ostatní dělí do několika skupin, jako křížence opic s méně či poněkud více vyspělejšími bytosti. Některé z nich, jak Novák píše jsou určeny k vymazání z povrchu zemského. Následující věty snad vnášejí trochu pochopení k činnosti dotyčného.

Datum 20.08.2017

Vložil ??????

Titulek Re: NDC - trojký kůň

Odpovědět

Jestli existuje komunikace s přírodou tak by ho mohlo pořádně trefit blesk do ty jeho manipulatorovy palice

Datum 03.06.2017

Vložil N.O.

Titulek NDC

Odpovědět

Je v pořádků, že v době demokracie, si může každý věřit čemu chce, že okolní svět lze považovat za zrcadlo, že mnoho lidí se musí spálit, aby se poučili. V případě činnosti Novákovy komunity je zde však jedna věc, která přesahuje napsané. Tím je naprosto zhoubný vliv na děti a rodiny, jejichž člen se stal součásti NDC. Takový člen se stává vyvoleným příslušníkem nového lidstva, které má za úkol se definitivně zbavit lidstva původního prvního typu. Ano, takové výzvy lze najít na stránkách NDC. Jedna se o fašistické výroky a není náhodou, že takové rodiny končí rozvodem, jehož navrhovatelem je člen NDC, odstraněním člena rodiny, jež nepatří k NDC, vychovávání děti po vzoru nového lidstva.....Toto je nejzávažnější část Novákovy činnosti, která jej usvědčuje, že se nejedná o žádnou duchovní společnost, ale sektu s fašistickým modelem, před kterou již dávno měla být veřejnost mediálně varována a již dávno měla být v šetření policie.

Datum 13.06.2017

Vložil Přesně tak

Titulek Re: NDC

Odpovědět

Ano přesně tak souhlasím s Váma a nechápu, proč to ještě nikdo ze strany policie neřeší. Ale jedno vím jistě možná o tom policie ani neví a chtělo by to dát najevo a předložit jim jeho činy. Je to opravdu nelidské chování a to že se díky p. NOVÁKOVI rozpadaj rodiny a manželství to už je opravdu vrchol všeho.

Datum 17.12.2017

Vložil Guyver

Titulek Re: Re: NDC

Odpovědět

A podal už někdo podnětný návrh, aby bylo prošetřeno, jak takový archanděl pije, jí, vyměšuje a podává daňové přiznání? Pokud ne - nelze se divit. Při troše dobré vůle by se jistě něco našlo.

Datum 19.04.2017

Vložil Co je komu do toho

Titulek Prosím o radu

Odpovědět

Jsem s manželkou na rozvod skoro.
Má tak zmanipulovanou hlavu chudák že nevím jak pomoci.
Jedna se o manipulaci že strany Nováka a její rodiny která je na Ndc nebo co to je za stranu. Masakr

Datum 28.04.2017

Vložil Char

Titulek Re: Prosím o radu

Odpovědět

Jak se to projevuje ta minipulace konkrétně?

Datum 02.06.2017

Vložil I.Š

Titulek Re: Re: Prosím o radu

Odpovědět

Nejdříve chytlavé jedince zmanipuluje svými články o přírodě, planetě, ekologii, zdravé výživě, dává jim rady k duchovnímu vzestupu včetně užívání drahých potravinových doplňků. Varuje před partnerem, kterého označuje za příčinu nedostatečného duchovního vzestupu. Nabádá k osvobození se od partnera, kterého aniž by ho znal, vylíčí v negativních stupních Nováky škály světelnosti s předpokladem brzkého pádu do temnoty. Dokonce je dán časový úsek, do kdy by se partner měl opustit, aby duchovní vzestup ještě byl možný. Novákovi žáci rádi poskytnou i kontakty na rozvodové právníky.

Datum 14.06.2017

Vložil Přesně tak

Titulek Re: Re: Re: Prosím o radu

Odpovědět

Na každou svini se voda vaří. A jsem pro - vymyslet projekt proti Novákovi protože, jak to zde bude vypadat, když se s tím nezačne něco dělat? Pojďte neuďme hloupí a pojďme se sjednotit a něco společně vymyslet.

Datum 16.06.2017

Vložil N.O.

Titulek Re: Re: Re: Re: Prosím o radu

Odpovědět

I naší rodinu a děti činnost Nováka a jeho sekty nenávratně poškodila. Zjišťoval jsem všechny možnosti jak proti další činnosti dotyčného zasáhnout, bohužel se mi nepodařilo najít žádnou instituci, která by měla zájem se tím zabývat. Je paradoxní, že v době, kdy člověk pronese pár dvojsmyslných slov, může být stíhán za xenofobii, atd., činnost tohoto člověka, který se sám prohlásil za Metatrona, nikoho nezajímá. Je velmi smutné, že něco co nechává naší polistopadovou demokracii zcela klidnou, by bylo za bývalého režimu zcela neakceptovatelné.

Datum 27.06.2017

Vložil Přesně tak

Titulek Re: Re: Prosím o radu

Odpovědět

I. Š přesně popsal manipulaci. Pojďme se domluvit a řešit to.

Datum 15.05.2016

Vložil Tina

Titulek NDC - nějaké nové informace?

Odpovědět

Dobrý den, máte prosím někdo nějaké nové info nebo zkušenosti s NDC?

Datum 20.03.2017

Vložil Černý mag dle p. Nováka

Titulek Re: NDC - nějaké nové informace?

Odpovědět

P. Novák stále pokračuje ve své zlovolné činnosti, je až neuvěřitelné, že člověkem, který svou činností rozbíjí rodiny se již dávno nezabývá policie. Pohár jednoho dne přeteče. Nemáte někdo kontakt na p. Kováče? či jiné lidi, kteří znají fakta či zažili následky jeho konání?

Datum 20.01.2016

Vložil Lůca

Titulek zkiušenost s JN

Odpovědět

Vše, co dělá pan Novák je hnus. Přitáhl mě k němu energeticky kamarád. Už na začátku jsem cítila, že je zainteresovaný v naprostém chaosu a stále mě provázel pocit, že je hlídaný démony. Přišlo mi od něho pár emailů, ale bylo to jako dostat mezi oči. Umí tak perfektně zaháčkovat člověka do těch svých struktur, že sám člověk už pomalu neví, kde mu hlava stojí. Nedoporučuji ho ani kontaktovat. Člověk tak leze do sršního hnízda.

Datum 02.03.2016

Vložil Luděk Prokop

Titulek Re: zkušenost s JN

Odpovědět

Nebyl jsem schopen vyznat se v diskuzním maratonu LK - JN, abych se mohl přiklonit k názorům toho či onoho. LK mi připadal být více nad věcí i vtipnější. JN působil více dotčeně, ublíženě i arogantně při častém osočování L.K. právě z arogance. Email od JN mi ve slušnosti mnohé objasnil. Sdělil mi, že nechápe proč jsem mu mail zaslal, což mne překvapilo natolik, že to již nechápu ani já sám. Nicméně natolik drsně jak to vnímá Lůca, to nevnímám.

Datum 29.12.2015

Vložil I.Š.

Titulek názor

Odpovědět

Pane Nováku,pokud se můj text podaří dostat před Vaše oči,tak mi je líto několika věcí. Údajně jste absolventem matfyzu,jak je potom možné,že takový člověk dokáže šířit názory hraničící s šíleností a pomateností. O to by tak ještě nebylo,zbláznit se sám je veskrze privátní věc. Ale TEď,toto už privátní věc není,že jste založil a v podstatě vytvořil sektu,která oblbuje lidi nesmysly.Toto je velmi nebezpečné pro naši společnost ,zvláště v této době. Končím tím,že jste velmi nebezpečný a manipulativní člověk. ...pro mnoho čtenářů,kteří podlehnou a budou věřit Vaším výkladům o stvoření lidstva.Nejvíce mě uráží Váš výklad a názor na Boha. S úctou-I.Š.

Datum 24.12.2015

Vložil Milan

Titulek "pěkná diskuze"

Odpovědět

Jen tak okrajem p. Guyere .. Nechci do toho nikomu mluvit ale at ten p. Novák udělal a dělá co dělá určitě ten hněv a pomlouvání někoho určitě rozvoji neprospívá .. Jako je to vaše cesta .. Ale jak vám i zdeňka psala kdo je duchovně víš chápe , že na této zemi nechceli člověk sám tak mu nikdo nemůže nic vzít tudíž hněv a pocit křivdy nejsou na místě.. Jsou to jen takové dětské tahanice nevyzralých bytostí .. Kdo chce pravdu vidí co je kdo zač.. Ja vás neznám soudit nechci , ale z toho co píšete nelze cítit ani pozitivní energie , ani láska .. Spíše opak a k čemu je to dobré? D. Růst je tak snadný když člověk myslí na druhé místo jen na sebe a nemá v srdci žádny hněv .. Potom dojde k tak fanstastickému posunu vědomí , že je dokonce těžke chápat lidi proč dělají takové věci.. No proč se lidi vůbec rozčilují? Když škodí jenom sobě . Vy nejspíše eště budete umět odpovědět .. Ja už neumím.. Na to nejde totiž odpovědět

Datum 18.05.2015

Vložil Guyver

Titulek Koukám že se nám Tatrouš probral ze zimního spánku,

Odpovědět

Má hromadu budovatelských řečí, ale diskusi se otevřít bojí. Posera!

Datum 19.06.2015

Vložil jana

Titulek Re: Koukám že se nám Tatrouš probral ze zimního spánku,

Odpovědět

kdo takové bláboly nesmyslné sekty čte je asi nenormální

Datum 30.06.2015

Vložil Pavel F.

Titulek Re: Koukám že se nám Tatrouš probral ze zimního spánku,

Odpovědět

Ač si velmi vážím cele tenhle přispívající skupiny (ktera prakticky neexistuje kdyz vynecham komentare od pana Guyvera), tak mi prijde jedna vec divna. Proc guyver dela ty detinske veci ? Proc prejmenovana Novaka ? Proc jako argumentaci vidim jen chytani za slovicka a nebo nesedici vypocty procent ? ... z komentaru citim vysmech... a to vysmech cemu ? Tomu ze veri necemu cemu neveri guyver ? ... i kdyby byl Novak uplnej magor, tak važme si minimalne jeho slusnosti ze nechodi presvedčovat na Guyverovi stranky jeho čtenaře svymi opozičnimi názory. Celkove je to vlastně šokujici chovani ze strany Guyvera. Pouze podtrhuje vážnost Novakova webu a jeho moci... Obavam se Guyvere, že šaškovanim a vymyslenim prezdivek to nezmenite. Vam fandim pane Novaku... pripominate mi vymenu dopisu mezi Chaplinem a Einsteinem. Kdy Einstein dekuje Chaplinovi za jeho humor kteremu rozumi kazdy... A Chaplin dekuje Einsteinovi za jeho teorii relativity, ktere nerozumi nikdo.... Guyverovu trapnemu divadlu rozumi kazdy... a Vam nerozumi nikdo, ovsem Guyverovani uz bylo vic nez dost. Je treba se posunout dal.

Datum 24.04.2015

Vložil Guyver

Titulek Zpráva o současné situaci:

Odpovědět

- Jiřímu Novákovi vyšel první díl jeho Sebraných spisů a je šance že si ho někdo koupí (lidé na NDC povinně!). Na svém webu se projevovat přestal, stejně jako jeho Mladá garda. Pouze se recyklují jeho nečetné projevy jinde:
https://www.novaduchovnicesta.cz/rozhovory-pro-media/jiri-novak-o-duchovni-ceste/
Existuje podezření, že mají Mistra mumifikovaného ve sklepě, hned vedle vyřazené karmy.

- Luděk Kováč se zřejmě stal následovníkem falešného Ježíše a jeho prorokyně Petry Bostlové:
https://www.rahunta.cz/news/vyzva-za-zastaveni-potratu-a-celonarodni-obraceni-se-k-bohu-/
Je smutné že naletěl stejné partě duchovních šmelinářů jako Tatrouš Novák, jenže v jiných kabátech. Rahunta nyní připomíná palubu Mary Celeste.

Datum 05.05.2015

Vložil Padly_anjel

Titulek Re: Zpráva o současné situaci:

Odpovědět

Ahoj, mala by som záujem o získanie neakých informácií o "sekte NDC". Zhodou okolonstí sa do Novákových chápadiel dostal mne veľmi blízky človek. Uprednostila by som súkromnú konveráciu. Môj mail i.kristofcakova@gmail.com. Vopred veľmi pekne ďakujem.

Datum 10.05.2015

Vložil Guyver

Titulek Re: Re: Zpráva o současné situaci:

Odpovědět

viz mail

Datum 19.06.2015

Vložil jana

Titulek Re: Re: Zpráva o současné situaci:

Odpovědět

taková sekta ,, nová duchovní cesta,, je katastrofa pro krásné mezilidské vztahy, ničí rodiny, ničí vše, před čím naši předkové měli úctu a co uznávali, dejte si všichni pozor a vezměte rozum do hrsti, takovým sektám jde jen o peníze a ne o blaho člověka

Datum 11.10.2014

Vložil Jana

Titulek hledání pravdy

Odpovědět

Jsem zaskočena,kde jste nabyli takové znalosti?
Poradíte mi tedy? Vede-li mě shůry bytost.Jak rozpoznám, zda je toto vedení správné.Co když mě jen zneužívá a jednoduše ví, co na mně zapůsobí.
Chci jen poznat pravdu.Mezitím si uvědomuji,že vlastně vůbec nic nevím.Sloužím jakémusi systému ,přizpůsobuji se ze strachu,abych nebyla příliš jiná než ostatní.Aby kvůli mně netrpěli moji blízcí.Je to snad normální?
Nezaujmou mě lichotky nebo omlouvání mých nedostatků,ani nestojím o falešnou kritiku.
Jsme jen tak zdatní v obelhávání druhých,ale hlavně sami sebe dokážeme mi lidé tak snadno obelhat a uvěřit v bludy.
Kde je tedy pravda?

Datum 22.01.2015

Vložil Zdena

Titulek Re: hledání pravdy

Odpovědět

Již jsem zde dlouho nebyla a tak koukám, že nikdo neodepsal na váš dotaz. Tak se o to pokusím.Každá duše má svůj vývoj a ten kdo žije obyčejný život i ten je duší hledající. Život na zemi je někdy sám o sobě plný bludů a věcí, které jsou divné, nebo záhadné. Pro někoho je záhodou vše co nemá vysvětlení. Kde jsem vzala znalosti ujištuji vás, že ne na kurzech tedy duchovních neučil mě žádný guru atd. prošla jsem klinickou smrtí a vrátila se zpět odtud mám znalosti. A taky vím kolik ,,blbostí,, dokáži lidičky vymyslet, aby zaujali publikum. Proto jsem se tehdy pustila do diskuze. Nechci zde být za strašáka pro ty co nečemu nerozumí. Psala jsem proto, že lidská mysl opravdu má omezené představy o tom co je vlastně svět za oponou. Tak milá Jano i vy jste člověk žijící zde a tady a děláte to co jste si předurčila tak se nelekejte kde jsem vzala takové znalosti. Prostě jsem si zkusila z tohoto světa odejít a byla jsem vrácena zpět. Po několika dnech v komatu jsem se probrala a zjistila, že svět tady je nějaký jiný. Vše je jen vývoj a každý jednou dojde i k věcem a znalostem, které v této chvíli vůbec nechápe a má pocit, že nic neví. Jen tak na okraj ani já nevím vše, to by znamenalo dokonalost. A to není nikdo v pozemské úrovni. Žijte život takový, kterému rozumíte a nelekejte se nestojí to za to. Jen ještě na závěr vstoupila jsem tehdy do diskuze ne proto, abych oslňovala. Vstoupila jsem do diskuze, protože jsem se snažila vyjádřit názor člověka, který má náhled z vlastní zkušenosti a nemám ráda lidský egoismus, který se snaží ukázat jak vše ví a zná. Toho pana z kterým jsem diskutovala neznám. Jen jsem mu chtěla ukázat, že jsou i lidé ze znalostmi. A o těchto věcech se nepotřebují dohadovat a pomlouvat jiné. Každý máme tolik znalostí kolik jich potřebujeme, abychom život tady na zemi zvládli. Tak na to pohlížejte.

Datum 22.01.2015

Vložil Zdena

Titulek Re: Re: hledání pravdy

Odpovědět

Jen dodatek, aby to nevyznělo jinak. Stav kdy jsem odešla na druhý břeh, nebyl dobrovolný. Někdo by si mohl myslet, že jsem snad chtěla. Ale návrat, byl velice těžký. Život je teď pro mě více barevný tak to je vše.

Datum 02.02.2015

Vložil P.R.

Titulek Re: Re: hledání pravdy

Odpovědět

Římanům 10:9 Vyznáš-li svými ústy Ježíše jako Pána a uvěříš-li ve svém srdci, že ho Bůh vzkřísil z mrtvých, budeš spasen. Otevři Bohu své srdce a on ti dá odpovědi na tvé otázky.

Datum 10.03.2015

Vložil Guyver

Titulek Re: Re: hledání pravdy

Odpovědět

On sem taky skoro nikdo nechodí. Tatrouš Novák a jeho parta jsou nejspíš už odepsané veličiny, soudě podle toho, že tam už dlouho nikdo nic pořádného nenapsal a Tatroušovy sebrané spisy vyšly knižně. To, že někdo projde klinickou smrtí, ještě neznamená, že získává patent na pravdivé vysvětlení všech tajemství světa viditelného i neviditelného. Může znamenat i to, že si nese přitovaryšeného pěkného nehmotého hajzlíka. Vím o jednom takovém léčiteli...

Datum 13.03.2015

Vložil ufo

Titulek Re: Re: Re: hledání pravdy

Odpovědět

pěkné blbosti........