Diskusní téma: "Nová duchovní cesta"

Datum 05.04.2012

Vložil Hanka

Titulek Lidi proberte se

Odpovědět

Pan Novák,promiňte,neví vůbec která bije a snaží se využít důvěřivosti lidí.Proč má na stránkách jen číslo jednoho svého účtu?Proč jich tam není více?Ale hlavně,už to,že tento nevzdělaný člověk haní Reiky.Kdyby o Reiky něco věděl,nikdy by totiž nemohl napsat,že škodí lidem.Ale jak vidět,účel světí prostředky a pan Novák cucá a bude cucat,dokud bude z koho.Pokud je pan Novák na nějaké duchovní úrovni,měl by vědět,že zákon příčiny a následku se nevyhne nikomu.Tudíž ani jemu ne.Proto přeji duchovně vyvinutému panu Novákovi,aby si ten bumerang potom náležitě vychutnal.Přeji mu hodně úspěchů a vám,jeho příznivcům přeji,aby jste jeho DUCHOVNÍ záměry brzo prokoukli.Hezky den.H.

Datum 23.03.2012

Vložil Abrakadabra

Titulek Blablabla

Odpovědět

No,to je fakt síla,jak toto individuum dokáže někoho zblbnout

Datum 08.03.2012

Vložil Guyver

Titulek Tatrouš zasadil další ránu duchovním kontrarevolucionářům!

Odpovědět

A, stejně jako loni, slavně zvízězil:

"Po zásahu Spojených Sil Světla proti umělým modlám, jejichž energiím byli mágové podřízeni, následoval jejich prakticky okamžitý ústup. Mágové nás konečně po několika měsících nejrůznějších útoků a provokací nechali na pokoji"

"Zásah Spojených sil světla" opět spočíval v uzavření debaty a mágové to tentokrát nevydrželi ani týden.

To, že se na mě obrací, dává mi otázky, aniž bych měl možnost odpovědět, považuji za velmi nezdvořilé. Jde konkrétně o tuto otázku:

"Není vám divné, Guyvere, že někdo tady na Zemi si ještě dnes hraje na Nejvyšší bytost, na Svatého Přesvatého a na Spravedlivého? A na toho, kdo má právo soudit jednotlivé bytosti v tomto světě? Ani trochu vám to není divné? Já být vámi, tak bych se nad tím přinejmenším zamyslel. Jestli to i dnes má být tak, že jeden člověk zde ve hmotě má právo soudit všechny ostatní. Takhle si představujete spravedlivou Karmu? To je ten ohřívač vody, o kterém jste vloni psal?"

Odpovím prostě:

Pane Nováku, co vám konkrétně brání v tom, abyste si přestal hrát na Nejvyšší Bytost?




Datum 08.03.2012

Vložil Guyver

Titulek Tatroušovo Domrtvýchvrácení 2012

Odpovědět

Dne 2.3., jako už tradičně před Velikonocemi, vstal pan Jiří Novák z mrtvých a otevřel diskuzi. Tentokrát se blýskl Evangéliem podle sepsání Tatroušova. Poté, co nesklidil dostatek očekávané pochvaly od svých pochlebníků a zjistil, že Guyvera karma dosud nesežrala, debatu 8.3.2012 asi tak v 9:45 zase zavřel. Samozřejmě, patřičně promazanou.

Datum 16.02.2012

Vložil pajano

Titulek Jak získal pan Jiří Novák znalosti, které šíří?

Odpovědět

Velice by mě zajímalo, odkud získal pan Novák znalosti, případně jeho životopis. Nenašel jsem jej. Pokud víte pošlete odkaz prosím na mail: pajano.2010@seznam.cz
Díky Pajano

Datum 08.03.2012

Vložil Guyver

Titulek Re: Jak získal pan Jiří Novák znalosti, které šíří?

Odpovědět

Bohužel, jeho životopis neznám, neboť pro wiki nesplňuje encyklopedickou významnost. Kromě citací různých, více méně diskutabilních autorů, lze jako hlavní zdroj informací označit zírání do zapálené karmy.
Dalším zdrojem je popíjení lektvaru, popsaného v Tatroušově evangeliu:

"Ježíšovi je vymazána paměť a poté je probuzen
Nesou ho do nějakého kláštera.

Přichází kněz, má divné oči, velkou sílu v sobě, je to černý mág. Už bez svědků mu dává několik kapek tekutiny na jazyk. Vypadá to jako roztavený kov. Má to stříbrozelenou barvu. Jakési magické sérum. Ježíš začíná dýchat. Mág zve zpět ty lidi, aby Ježíše očistili a uložili na lůžko.

Sám jde do vedlejší místnosti, kde je nějaká skupina bytostí, co toto všechno zařizovala. Jsou to temné bytosti, úplné zrůdy, jde z nich otřesná energie. Je to tehdejší nejvyšší temná rada Planety, jádro budoucího Černého bratrstva. Nejsou plně hmotní. Sedí u stolu. Jsou to zrůdné útvary, které mají přibližně tvar lidského těla. Mág je potřebuje, dodávají mu temnou energii, ale zároveň sám cítí, že je výš než oni, že řadu věcí, které umí on, oni neumějí. Oznamuje jim, že vše je v pořádku."



Více zde: https://www.novaduchovnicesta.cz/clanky-iv-50-59/a50b-pravda-o-zivote-a-ukrizovani-jezise-krista-ii/

Tento truňk je obecně znám jako Zoog Juice:


"· Has nothing to do with Tulzscha but is fun to drink.
· Created by the Zoogs of the Enchanted Woods.
· If travel to the Dreamlands becomes necessary to obtain Thag Weed, we might as well pick up some Zoog Juice while we are there."

https://members.shaw.ca/csstrowbridge/Tulzscha/Artifacts.htm

Datum 02.01.2012

Vložil Václav Havel

Titulek Měl bych asi něco uvést na pravou míru:

Odpovědět

Moje duchovní bytost by se nikdy nesnížila k tomu, aby rozprávěla s takovou - hm - nulou,jakou pan Jiří Novák bezpochyby je. Prohlašuji, že to, co pan Novák píše zde: https://www.novaduchovnicesta.cz/k-aktualnim-otazkam-noveho-vyvoje/a12-duchovni-rozhovor-s-bytosti-vaclava-havla/ je plagiát, v jehož pozadí jsou temné tatrmanské nitky. Kdo si mě pamatuje, ví, že jsem nikdy nemluvil v procentech. Tímto zdravím národ.

Vašek

Datum 04.08.2011

Vložil David Maleš

Titulek Koupil jsem si u pana Nováka pytel.

Odpovědět

Tvrdil že uvnitř je tma jako v pytli. Podíval jsem se dovnitř a nic jsem neviděl. Tak jsem si vzal baterku, koukám, tma nikde. Podvedl mě!

Datum 04.08.2011

Vložil Jiří Novák

Titulek Objevuje se další strážce bývalého karmického pořádku

Odpovědět



Další den ráno 17.5.2011 jsem na schodech zakopl a upadl na obě ruce. Nic kromě silně nepříjemného pocitu a lehkých odřenin se mi sice nestalo, ale vnímám, že jde o jasný zřetelný impuls, že něco se děje. Jasně vnímám nepříznivou energii a přítomnost cizí bytosti, která tu nemá co dělat. Podle Přírody je podíl temné levotočivé energie u této bytosti až 80 % a její temná síla 75 %. Tato informace mi stačí k tomu, abych věděl, že ta bytost nemůže zastupovat skutečné zájmy Světla. V klidu si v pracovně sednu a zahajuji s ní komunikaci, abych zjistil, proč se zde ocitla.



Já: „Kdo jsi a proč jsi sem přišel?“

Bytost: „Jsem strážce karmy, karmického řádu na Zemi a ve Vesmíru a přilehlých dimenzích. Ochránce udržování spravedlnosti a čistoty.“

Já: „Tak proč jsi z 80% temný? Proč svojí bytostí, tím co děláš, posiluješ naopak temnou stranu světa?“

Bývalý strážce karmy: „To je tvůj výmysl, levo-pravo-točivost. Světlo je úmysl, záměr, cesta ke spravedlivému řádu a ten řád musí někdo vytvořit, řídit, udržovat. To je Světlo. Temno je jen chaos bez nápadu, bez myšlenky, bez cíle.“

_________________________________________________________

K těmto slovům strážce dodávám, že toto je velmi zjednodušený, až primitivní způsob, jak rozlišit Světlo od Temnoty. Skutečnost v našem světě mnohdy naznačuje pravý opak.

Datum 19.07.2011

Vložil Příroda

Titulek Protestní nóta KOI

Odpovědět

Nedávno jsem obdržela protestní nótu Klíštěcí občanské iniciativy, týkající se výroků pana Nováka proti klíšťatům. Přestože byl o to výslovně požádán, text na svých stránkách nezveřejnil. Musím se tedy, chtíc nechtíc, obrátit na konkurenční stránky:

Kladno, 11. 7. 2011

Ne takto, pan Novák!

Na svojich strankach ste napisal o nas klišťatoch toto: Pokud jde o napadení klíštětem, nejde jen o přenosné hmotné nemoci, boreliózu nebo klíšťovou encefalitidu. Klíště je současně tvor, který v každém případě na člověka přenáší energetické napadení a jistou formu duchovního ovládnutí z jakéhosi temného systému, který stojí v pozadí za celým rodem nebo za určitými skupinami klíšťat. A na základě zkušeností s mnoha takovými situacemi jsem se přesvědčil, že tato energetická napadení mohou být různé síly a úrovně. Proto je naopak důležité zakousnuté klíště dostat co nejrychleji po napadení ze sebe pryč a doslova jej zničit.

Nevim o jakych skupinach klišťat mluvite, o nas určitě ne, možná o Balážoch co si kusadla nečistí a sou degeši. My sme taky součást Přírody a žijeme našim tradičním zpusobem života. Takže si u ni budem stěžovat na rasyzmus a dyskriminaci. Potom budete chodit po ulicich a volat Klišťata do plynu? Ale my to tak nenecháme, pujdem si stěžovat u Přirody že nas chcete ničit. Takže kdyš se do vas zakousne kliště, zeptáte se ho jestli se jmenuje Baláš. Kdyš jo, tak ho klidně zabijte, ale kdyš ne, tak ho tam nechate jak radi ta pani, oblepite ho leukopasťum a nechate až se pusti. Kdyš ne, pošlem na vas a celou tu vašu duchovnu cestu meningitidu a limskoboreliozu a taky džuve a černe balogy!

S uctou

Emil Klešták, jednatel

Datum 18.08.2011

Vložil Věra Talandová

Titulek Re: Protestní nóta KOI

Odpovědět

Nejen klíšťata a lodní dopravu je třeba zničit, ale i krávy! Protože
„Podle zprávy OSN, chov dobytka generuje více škodlivých emisí než řízení aut. „Živočišná výroba je jedním z hlavních kontributorů způsobujících nejzávažnější environmentální problémy současnosti a je třeba okamžitě jednat pro nápravu situace“, řekl Henning Steinfeld, vysoký činitel Organizace pro výživu při OSN (FAO). Chov zvířat je také hlavní příčinou degradace půdy a vody, dle zprávy FAO, která nese příznačný název: Plíživý stín chovu dobytka – Problémy životního prostředí a jejich řešení. „Environmentální zátěž živočišné výroby musí být omezena na polovinu, aby se alespoň zabránilo neustále se zhoršující úrovni poškození“, zpráva varuje.“
My, lidé, co jdeme po Nové Duchovní Cestě, s nimi zatočíme tak, jako jsme zatočili s mastodonty, mamuty, diplodoky a jinými tvůrci skleníkových plynů. Pak přijdou na řadu sloni, losi, sobi, ovce a velryby. Abychom šli příkladem ostatnímu lidstvu, již nyní si montujeme do konečníků NDC-biokatalyzátory, protože výhradně rostlinná strava produkci skleníkových plynů podporuje.

Datum 10.06.2011

Vložil LK pro pana Guyvera

Titulek ... o tomhle jsem nevěděl

Odpovědět

To má pan JN obrovské štěstí že jsem to nevěděl... Jinak od dnešního dne , to je od 10.6. 2011 již nebudu k JN a jeho nohsledům Milosrdný, ale budu spravedlivý. Pozná velice rychle co to je přímá Karma a odpovědnost za své činy. Do posledních dní jsem stále se nechal okusovat s tím, že : "Bože odpusť jim, protože nevědí co činní...", ale oni to vědí velice dobřé aq prvky negativního působení používají jak zběsilí samozřejmě za vydatné pomoci jiných chábrů. Dostsal jsem již povolení si tyto věci řešit osobně a přímo a nebo přes své Zástupy. Mějte se p. Guyvere :-) a napište jak se máte a co děláte...

Datum 30.05.2011

Vložil Guyver

Titulek NDC na tom zřejmě bude dost bledě.

Odpovědět

Do boje byly povolány zálohy a objevili se Rytíři Karmy pod velením Jana Páníka. Zbroj Rytířů Karmy je k vidění zde: <a href=" https://www.google.cz/imgres?imgurl=https://www.thetechherald.com/media/images/200820/Nedkellysarmour1882_top.jpg&imgrefurl=https://www.thetechherald.com/article.php/200820/973/ ">

Datum 09.05.2011

Vložil Guyver

Titulek Ehm...

Odpovědět

PolemikY se nacházelY! Prosím opravit v titulku nebo pana Sůvu omejou a grammar nazi Tomáš Havel nám nadělí basu z gramatiky. Rovněž by zde mělo být umístěno upozornění pro případné čtenáře z řad NDC že při návštěvě těchto stránek hrozí sestup o 30 i více procent, stejně jako to mám v klubu mjn Jiří Novák na Okounu. Jsou to sice všechno více méně zbytečná opatření, protože takový čin předpokládá vzepření se Tatroušově autoritě, ale sichr je sichr.

Datum 10.05.2011

Vložil LK pro pana Guyvera

Titulek Re: Ehm...

Odpovědět

...opraveno a díky za upozornění... chybička se vloudila i kolegovi, který je na to silně zaměřený... :-)

Datum 10.05.2011

Vložil Guyver

Titulek Re: Re: Ehm...

Odpovědět

Nepochybně díky energetickým útokům NDC. Když už neuspěli, aspoň sesílají tiskové chyby.

Datum 09.05.2011

Vložil Erien Azarin

Titulek Díky Rahuntě

Odpovědět

Jsem rád že se ten toxický odpad shromáždil na k tomu určené skládce. Ostatně texty z oné NDC ani nikam jinam nepatří.

Datum 08.06.2011

Vložil Guyver

Titulek Re: Díky Rahuntě

Odpovědět

Samozřejmě že se mjn a jeho bratrstvo kočičí pracky zachovali přesně podle předpokladu a vytvoření skládky toxického odpadu považují za své velké vítězství:

Po zásahu Spojených Sil Světla proti umělým modlám, jejichž energiím byli mágové podřízeni, následoval jejich prakticky okamžitý ústup. Mágové nás konečně po několika měsících nejrůznějších útoků a provokací nechali na pokoji. Přestali na naši adresu psát další agresivní výpady. A kdy navíc pochopili nutnost očistit si i vlastní webové stránky od svých dřívějších neuctivých výpadů na adresu mne osobně i našich webových stránek. Aby mohli ještě nějakou dobu pokračovat v propagaci své magie. I to však jednoho dne skončí.

O tom, že se na svých stránkách zabetonovali jako Koburk na hradě a nic tam poslat nelze taktně pomlčeli. Celej Tatrouš!